آذر 11, 1400 12:41 Asia/Tehran [Updated: آذر 11, 1400 12:48 Asia/Tehran]
  • دانشجویان، سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران

تهران- ایران پرس: نمازجمعه این هفته تهران، به امامت حضرت آیت‌الله سید احمد خاتمی و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مصلای امام‌خمینی(ره)، برگزار می‌شود و دانشجویان، سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران هستند.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، حجت‌الاسلام «علی نوری» سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با بیان اینکه نمازجمعه این هفته تهران (12 آذرماه) در مصلای امام‌خمینی(ره)، برگزار می‌شود، گفت: ساعت 10 صبح درب‌های مصلا به روی نمازگزاران گشوده می‌شود. 

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه افزود: برنامه نمازجمعه این هفته تهران به یاد شهدای دانشجویی و روز 16 آذر، با محوریت دانشجویی و با میزبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و دانشجویان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام نوری یادآور شد: قاری و موذن این هفته نمازجمعه شهر تهران سیدمحمدجواد هاشمی از قاریان دانشجویی خواهد بود و در پیش از خطبه‌ها سید شایان ابهری عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و زهرا جوان دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

وی در ادامه گفت: نمازگزاران می‌توانند برای حضور در نمازجمعه از درب شمالی مصلا (ایستگاه مترو مصلا)، از درب جنوبی خیابان شهید بهشتی (ایستگاه مترو شهید بهشتی) و درب شرقی خیابان قنبرزاده تردد کنند.

117

بیشتر بخوانید:

خطیب نماز جمعه تهران: کشورهای اروپایی منافع ملت‌های خود را قربانی رژیم صهیونیستی نکنند

کلیدواژه