مرداد 03, 1401 11:52 Asia/Tehran [Updated: مرداد 21, 1401 21:45 Asia/Tehran]
  • تهران میزبان نخستین نمایشگاه تخصصی حرفه‌ای برندها

تهران- ایران پرس: نخستین نمایشگاه تخصصی «ایران ویژند» برای نمایش محصولات برندهای تخصصی در حوزه مد و لباس در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر شده است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، نخستین نمایشگاه «ایران ویژند» ویژه نمایش محصولات برندهای تخصصی در حوزه مد و لباس، روز یکشنبه با حضور «سیدمجید امامی» دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت و جمعی از فعالان و متخصصان این حوزه در سالن میلاد نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

جمعی از فعالان حوزه مد و لباس شامل تولیدکنندگان، مدیران مؤسسات تک منظوره و چند منظوره و شرکت ‌های دانش‌ بنیان فعال در حوزه ‌های طراحی پارچه و لباس، محصولات عفاف و حجاب، کیف و کفش، زیورآلات و بسته ‌بندی در این رویداد جدیدترین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار داده اند.

این نمایشگاه با حضور بیش از 25 استان، بیش از 20 کشور و همچنین بیش از صد فعال حوزه مد و لباس پوشاک ایرانی اسلامی برگزار شده است. 

گروه های کالایی ایران ویژند شامل محصولات و برندهای پوشاک زنانه استانهای کشور، چرم، سامانه مد و لباس کشور، دانشکده مهارت و کارآفرینی پوشاک، چادر ایرانی و روسری است.

این رویداد تا روز چهارشنبه (5 مرداد) از ساعت 8 الی 15 با تکیه‌بر توانمندی طراحان، تولیدکنندگان و برندها از بخش غیررقابتی یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر، میزبان علاقه‌مندان و فعالان صنایع نساجی و پوشاک در رشته‌های گوناگون است.

117

 

کلیدواژه