شهریور 30, 1401 12:21 Asia/Tehran [Updated: مهر 06, 1401 13:32 Asia/Tehran]
  • آغاز لیگ‌ کاراته وان سری آ از اول مهر به میزبانی ترکیه

تهران - ایران پرس: سومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان سری آ ۲۰۲۲با ثبت نام ۱۲۷ ورزشکار ایرانی در کوجالی ترکیه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سومین مرحله از رقابت های لیگ‌ جهانی کاراته وان سری آ در سال ۲۰۲۲ طی روز های یک الی ۳ مهر ۱۴۰۱ ( ۲۳ الی ۲۵ سپتامبر) در کوجالی ترکیه برگزار خواهد شد.

در این رقابت ها ۱۰۹۰ ورزشکار از ۷۴ کشور ثبت نام کرده اند که ترکیه با ۱۳۶ ورزشکار، ایران با ۱۲۷ و ایتالیا با ۹۷ ورزشکار کشور هایی هستند که بیشترین آمار ثبت نام را به خود اختصاص داده اند.

این رقابت ها در بخش کومیته، کاتا انفرادی و کاتا تیمی برگزار می شود و ورزشکارانی که رنکینگ جهانی آن ها بالای ۳۲ است می توانند در این رویداد شرکت کنند. همچنین حداکثر جدول های این مسابقات ۹۶ نفره است و به صورت حذفی برگزار خواهد شد.

اولین مرحله لیگ کاراته وان سری آ در سال ۲۰۲۲ در پامیلونا اسپانیا و دومین مرحله در قاهره مصر برگزار شد. سومین مرحله نیز در کوجالی ترکیه پیگیری خواهد شد که پنج شنبه ۳۱ شهریور از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۷:۳۰ وزن کشی و سپس قرعه کشی مسابقات انجام می شود.

روز جمعه یک مهر ماه از ساعت ۹:۳۰ مسابقات کاتا انفرادی بانوان، کاتا تیمی آقایان، کومیته اوزان ۶۸- ، ۶۸+ بانوان و اوزان ۷۵- ، ۸۴- ، ۸۴+ آقایان برگزار خواهد شد .

روز شنبه دو مهر از ساعت ۹:۳۰ مسابقات کاتا انفرادی آقایان، کاتا تیمی بانوان و کومیته اوزان ۵۰- ، ۵۵- ، ۶۱- بانوان و اوزان ۶۰- ، ۶۷- آقایان پیگیری خواهد شد. 

روز یکشنبه ۳ مهر نیز رقابت های مرحله نهایی کسب مدال برنز و فینال تمامی رده ها برگزار خواهد شد.

119

کلیدواژه