شهریور 27, 1402 13:01 Asia/Tehran [Updated: شهریور 27, 1402 13:01 Asia/Tehran]
  •  معاون هماهنگ‌کننده ارتش: با افزایش توان دفاعی صلح در منطقه تثبیت خواهد شد

 تهران-ایران پرس: معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: با افزایش توان دفاعی کشور، صلح در منطقه تثبیت خواهد شد. 

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب صلح و دفاع امروز (دوشنبه) با حضور امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از وابستگان نظامی کشور‌های مختلف مستقر در ایران در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) افتتاح شد.

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب صلح و دفاع ارتش جمهوری اسلامی ایران تا پنج شنبه 21 سپتامبر میزبان ناشران داخلی و خارجی دانشگاه‌های مختلف و دفاتر وابستگان نظامی است. از مهم‌ترین اهداف برپایی این نمایشگاه می‌توان به توسعه دیپلماسی دفاعی جمهوری اسلامی ایران و تشریح گزارش اقدامات ارتش در مناطق مختلف اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی در افتتاحیه این نمایشگاه گفت: اگر توان دفاعی و بازدارندگی کشور افزایش یابد، دیگران نمی‌توانند قصد تهاجم به جمهوری اسلامی ایران را داشته باشند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه ایران ملت صلح‌طلبی است و قصد تهاجم به هیچ کشوری را ندارد، تصریح کرد: صلح در بین ارزش‌های دینی بسیار پسندیده است، در عین حال دفاع نیز بسیار توصیه شده و از واجبات دینی محسوب می‌شود. لذا این دو موضوع، جزء ارزش‌ها و افتخارات ملت ایران محسوب می‌شوند. 

116

کلیدواژه