آبان 05, 1399 13:15 Asia/Tehran [Updated: آذر 05, 1399 22:27 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه اگر آمریکایی‌ها جنگی را شروع کنند، خاتمه جنگ با آنها نیست، تاکید کرد: از این رو جنگ نظامی آمریکا نیابتی شده است تا هیچ رد و پایی از خود نگذارد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سردار سرلشکر «محمد باقری» روز دوشنبه در نشست ویدئوکنفرانسی کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور با استانداران و روسای شورای پدافند غیرعامل استان‌ها روز دوشنبه در مراسمی در تهران، با اشاره به اینکه از جهت قدرت دفاعی و بازدارندگی و آمادگی نظامی، دفاعی و یکپارچگی، نیروهای مسلح ایران در بهترین وضعیت قرار دارد، گفت: بارها اثبات شده است که دشمن اگر در مقصد خود احساس ضعف کند، در تجاوز هیچ تردیدی به خودش راه نمی‌دهد.

سرلشکر باقری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در منطقه‌ای فوق‌العاده حساس در جهان به پیروزی رسید، افزود: ‏قدرت و ابرقدرتی که بتواند در این منطقه تسلط پیدا کند در رأس هرم قدرت جهانی قرار خواهد گرفت.‏

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح همچنین با اشاره به خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم های ظالمانه ضد مردم ایران اظهار کرد: همه جهانیان اذعان دارند ایران به تعهدات خود پایبند بوده است اما با این وجود، آمریکائی‌ها از برجام خارج شدند و تحریم و فشار علیه ملت ایران را در پیش گرفتند.

سرلشکر باقری با بیان اینکه هدف دشمن برای ایران کاملا مشخص است، اظهار کرد: دشمن می‌خواهد ملت ایران راهبردها و سیاست‌های تحمیلی آمریکا را بپذیرد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران با اشاره به اینکه ایران رویکرد مقاومت فعال را در پیش گرفته است خاطرنشان کرد، امروز خام‌فروشی در کشور کاهش پیدا کرده است و ملت و دولت توانسته اند تهدید دشمن را به فرصتی برای خوداتکایی تبدیل کنند.

در نشست ویدئوکنفرانسی کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور با استانداران و روسای شورای پدافند غیرعامل استان‌ها صبح امروز (دوشنبه) در  وزارت کشور با حضور سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار «غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.

117

بیشتر بخوانید:

سرلشکر باقری: ایران هر نوع خطای محاسباتی دشمن را قاطعانه پاسخ می‌دهد

سرلشکر باقری: هراس دشمنان، بیانگر اقتدار و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح ایران است

کلیدواژه

کامنت