اسفند 11, 1399 10:42 Asia/Tehran [Updated: اسفند 11, 1399 11:42 Asia/Tehran]

تهران- ایران پرس: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تلاش برای وصل کردن سردار سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» به یک گرایش سیاسی ظلم به اوست.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، سردار سرتیپ پاسدار «اسماعیل قاآنی» روز دوشنبه در پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال «پاسداران اهل قلم» اظهار داشت: همه باید در کشور مراقب باشند تا به گونه ای ننویسند که بخواهند شهید سلیمانی را به نام خودشان یا جریانشان مصادره کنند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ضمن انتقاد از برخی حرف‌های اغراق آمیز درباره سردار سلیمانی، گفت: هیچ نیازی به اغراق نیست و به همه کسانی که بنا دارند درباره شهید حاج قاسم سلیمانی مطلبی بنویسند توصیه می کنم هم تعریف درستی داشته باشند و هم از تحریف جلوگیری کنند.

سردار قاآنی با تشریح ویژگی های پاسداران اهل قلم و اینکه باید مطلبی بنویسند که در جایگاه اسلام و انقلاب باشد، افزود: تعریف درست از شهید سلیمانی، بزرگترین خدمت به این شهید است و همانطور که تعریف درست لازم است، تحریف هم بد است و تحریف می تواند ایجاد انحراف کند.

در پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال «پاسداران اهل قلم»، مولفان سه کتاب با عنوان های شاخص های مکتب سلیمانی، پرواز بغداد - بهشت و آرزوی گل سرخ با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران و فرمانده نیروی قدس سپاه تجلیل شدند.

117

بیشتر بخوانید:

سردار سلامی: سپاه نباید تغییر ماهیت دهد و به غیر خود تبدیل شود

کلیدواژه