فروردین 27, 1400 13:43 Asia/Tehran [Updated: خرداد 23, 1400 21:06 Asia/Tehran]
  • رژه روز ارتش به صورت محمول و خودرویی برگزار می‌شود

سخنگوی ارتش گفت رژه ۲۹ فروردین، روز ارتش و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی صرفا به صورت محمول و خودرویی و با ارائه گوشه‌هایی از قدرت پهپادی ارتش با شعار "مدافعان وطن؛ یاوران سلامت" در پادگان‌های ارتش برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، امیر سرتیپ دوم شاهین تقی خانی، سخنگوی ارتش، افزود رژه پیاده برگزار نخواهد شد و گوشه‌هایی از قدرت پهپادی ارتش و دستاورد‌های تجهیزاتی بومی و ایرانی و پدافند زیستی و بخشی از کمک‌های مومنانه در قالب یگان‌های محمول و خودرویی و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در پادگان‌های ارتش واقع در تهران و مراکز استان‌ها نمایش داده خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: رژه ارتش با شعار "مدافعان وطن، یاوران سلامت"، حاوی پیام ارتش در پاسخ قاطع به هر نوع تحریم، تهدید و اقدام شوم دشمنان و همچنین امیدبخشی به ملت شریفمان در حرکت جدی‌تر در مسیر تولید و خوداتکایی برای صیانت از استقلال و تمامیت ارضی خواهد بود.

سرتیپ دوم تقی‌خانی بیان کرد: با همکاری استانداران، سپاه‌های استانی و بسیج مردمی، شهرداری‌ها و به ویژه شهرداری تهران، برنامه‌ها و اقداماتی برای بزرگداشت روز ارتش و در جهت تقویت اقتدار ملی پیش بینی شده است و علاوه بر این از ظرفیت فضای مجازی نیز به منظور ارائه هرچه بهتر توانمندی‌های دفاعی، علمی، تحقیقاتی، فرهنگی و ورزشی ارتش استفاده خواهد شد. // 114

بیشتر بخوانید:

سرلشکر باقری: سپاه و ارتش آماده پاسخ قاطع به هر نوع تهدید و اقدام شوم دشمنان هستند

سردار سلامی: وحدت ارتش و سپاه آرزوهای دشمن را باطل ساخته است

کلیدواژه