اردیبهشت 14, 1400 19:32 Asia/Tehran [Updated: اردیبهشت 14, 1400 19:45 Asia/Tehran]
  • مولانا الشیخ انیس الرحمن قاسمی خواستار اتحاد مسلمانان برای آزادی قدس شد

مولانا الشیخ انیس الرحمن قاسمی، آزادی قدس را بدون اتحاد مسلمانان امکان‌ناپذیر توصیف کرد و گفت: انقلاب اسلامی در حمایت از مظلومان و ستمدیده‌های فلسطین تمام تلاش خود را به کار بسته است.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «مولانا الشیخ انیس الرحمن قاسمی»، نایب رییس آل آندیا ملی کونسل و رییس سابق امارات شرعیه سراسر هند در دومین کنگره بین‌المللی قدس شریف، حقیقت و اهمیت قدس را به خاطر مسجد الاقصی دانست و گفت: قدس جزء ایمان و عقیده ما ھست؛ همانطور که مسجد الاقصی در قرآن به صورت واضح و روشن متعلق به ھمه مسلمانان جھان دانسته شده است.

وی تصریح کرد: برای حفظ سرزمین فلسطین باید قیام کنیم تا نصرت الھی  حاصل شود و این قیام بدون اتحاد ممکن نیست؛ انقلابی اسلامی ایران برای مظلومین، ستمدیده‌ھا و مردم فلسطین زحمات زیادی کشیده است و خیلی تلاش می کند و برای آزادی بیت المقدس ھمه ساله در آاخر جمعه ماه رمضان المبارک راھپیمائی می‌کنند و واقعا در این خصوص خیلی زحمت می‌کشند و مردم مظلومین فلسطین را ھمه جانبه حمایت می‌کنند.

«مولانا الشیخ انیس الرحمن قاسمی» ادامه داد: برای بدست آوردن سرزمین فلسطین و آزادی بیت المقدس لازم است مسلمان با ھم اتحاد داشته باشند و تلاش کنند که این پیروزی نصیب ساکنان اصلی فلسطین بشود که انشاالله مردم فلسطین در آن ساکن شوند و همه مسلمان‌ها در آن سرزمین مقدس نماز بخوانند  و از ثمرات مادی و معنوی آن استفاده نمایند. این کار خداپسندانه مظلومین را خوشحال می‌کند و دشمنان را بیرون کرده و خوار و رسوا می‌کند.// 114

بیشتر بخوانید:

آیت‌الله اعرافی: امروز شاهد به ثمر رسیدن خون پاک شهید سلیمانی هستیم/ آتش رزمندگان مقاومت به داخل سرزمین‌های اشغالی رسید

مفتی اهل سنت سوریه: امام خمینی قدس را زنده کرد

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت: فرزندان قدس بر جانیان صهیونیسم غالب خواهند شد

کلیدواژه