آبان 08, 1400 14:02 Asia/Tehran [Updated: آذر 09, 1400 15:59 Asia/Tehran]
  • افتتاح سه خانه خلاق و نوآوری تخصصی در تهران

تهران- ایران پرس: سه خانه خانه خلاق و نوآوری تخصصی که در زمینه تولید محتوا، پویانمایی و رسانه، آموزش و یادگیری و کودک و نوجوان فعالیت می کند، با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری  افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، «سورنا ستاری» روز شنبه در این مراسم پس از بازدید از استارتاپ های مستقر در این خانه ها، در گفت وگو با مدیران استارتاپ ها و شرکت ها برای رفع چالش ها و مشکلات این حوزه قول مساعد داد.

خانه خلاق و نوآوری همآرا در حال حاضر شش تیم مستقر و 10 تیم دورکار خلاق را در دل خود جای داده است. مجموعه ای که سابقه فعالیت در زمینه تولید محتوای رسانه ای در قالب صوتی و تصویری، ساخت فیلم های تبلیغاتی و برگزاری همایش ها، استودیوهای تخصصی تصویر و صدا و واحد سیار تصویربرداری را دارد و به عنوان یکی از مجهزترین مجموعه های بخش خصوصی شناخته می شود.

پخش زنده تلویزیونی، برنامه سازی مستند، پخش زنده اینترنتی، برنامه سازی استودیویی، کلیپ های تبلیغاتی و موضوعی از جمله حوزه های کاری این مرکز تخصصی است. 
 
خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم نیز که امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد نیز پلت فرمی در حوزه فناوری و نوآوری های آموزشی است که از ظرفیت استقرار 10 شرکت خلاق برخوردار است.
 
خانه خلاق و نوآوری کودک، نوجوان و خانواده دانادل مرکز دیگری بود که امروز افتتاح شد. حوزه فعالیت این خانه خلاق و نوآوری؛ کودک، نوجوان و خانواده است که از شش تیم خلاق میزبانی می‌کند.

117

بیشتر بخوانید:

امروز؛ افتتاح 3 خانه خلاق و نوآوری تخصصی در تهران

ستاری: وظیفه دولت ایجاد زیرساخت‌ها برا توسعه خانه‌های خلاق است

ستاری: بیش از ۷ هزار شرکت دانش‌بنیان و خانه خلاق از افتخارات دولت است

کلیدواژه