اردیبهشت 23, 1402 06:25 Asia/Tehran [Updated: مهر 01, 1402 10:24 Asia/Tehran]

تبریز- ایران‌پرس: هشتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون با حضور شرکت‌های تولید‌کننده ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار شد.

به گزارش ایران‌پرس، تولید‌کنندگان ایرانی از استان‌های تهران، آذربایجان‌شرقی، اصفهان، همدان، شیراز، یزد و دیگر استان‌های فعال در زمینه تولید مبل و دکوراسیون خانه در هشتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون تبریز حضور فعال داشتند.

کالاهای ایرانی در زمینه مبلمان و دکوراسیون و قابل رقابت با مشابه‌خارجی به مدت پنج روز (8 تا 12 مه 2023) در هشتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون تبریز به نمایش درآمد و با استقبال مردم روبه‌رو شد.

یکی از تولید‌کنندگان مبل کلاسیک ایرانی با اشاره به کیفیت محصولات ایرانی در گفت و گو با خبرنگار ایران‌پرس در تبریز گفت: تلاش می‌شود کالاها با نمونه‌های خارجی رقابت‌پذیر و تامین‌کننده نیاز مردم باشد.

این تولیدکننده مبل کلاسیک افزود: محصولات تولیدی این شرکت نصف قیمت مشابه خارجی است و در زمینه صادرات هم کالاهای تولیدی به کشور‌های عراق و امارات صادر می‌شود.  

مدیرعامل یکی از شرکت‌های تولید‌کننده مبل هم به خبرنگار ایران‌پرس گفت: صنعت نساجی ایران به پیشرفت‌های قابل توجهی رسیده است و صنعت صنایع چوب ایران هم توانسته به تراز کیفیت محصولات خارجی دست یابد.

وی افزود: مصرف‌کنندگان داخلی بدانند که در بخش تولید مبل و دکوراسیون داخلی، محصولات ایرانی در سطح جهان رقابت‌پذیر است و نیازی به استفاده از کالاهای خارجی وجود ندارد.

یکی دیگر از تولید‌کنندگان مبل ایرانی نیز در گفت وگو با ایران‌پرس به استقبال مردم از خرید کالاهای ایرانی اشاره کرد و گفت: تولید ملی خوشبختانه در سطحی است که دیگر مردم استقبالی از کالاهای خارجی ندارند و حمایت‌های مردم از کالاهای ایرانی قابل قبول است.

بیشتر بخوانید:

نمایشگاه تبریز؛ ابزار صنعتی ایرانی با شُهرت‌جهانی

نمایشگاه خودرو تبریز در قاب ایران‌پرس

کلیدواژه